PARAPETY

1. Vnitřní parapet plastový komůrkový

Typ: plastový parapet s laminátovým povrchem
Tloušťka: 22 mm
Šířka: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 mm

Barva: bílá, mramor, zlatý dub, buk.

Pro výrobu PVC parapetů se používají výhradně nerecyklované komponenty. Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní CPL laminátovou folií. Pouze za dodržení těchto základních předpokladů se dají dodržet vysoké nároky na mechanické vlastnosti touto technologií vyráběných parapetů. V jiném případě může vlivem umístění parapetu docházet ke změně mechanických vlastností materiálu a výrobku. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PVC krytky. Povrch je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií.

2. Venkovní parapet ohýbaný

Typ: hliníkový parapet
Tloušťka: 0,8 mm
Šířka: 50-240 mm

Barva: bílá RAL 9016, hnědá RAL 9080

Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k taženému parapetu, který plně nahrazuje nejen esteticky ale je i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností i když je samozřejmé, že parametrů taženého parapetu nedosahuje. Pro základ výroby tohoto parapetu je použit práškovou barvou upravený hliníkový plech (slitina Almg3) o síle min. 0,8mm

SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě jsou nedílnou součástí dnešních oken, které Vám zpříjemní Vaše bydlení. Pevné sítě jsou nejčastějším řešení ochrany proti hmyzu a komárům. Síť je vyrobena z hliníkového předepjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholetou trvanlivost. Síť je možno uchytit buď na obrtlíky, nebo v případě plastových oken na Z háčky, které umožňují uchycení sítě na okno bez jakéhokoli vrtání. Novinkou je křídlový profil, který zasedne do rámu okna. Síť z tohoto profilu je montovaná na háčky takže nedochází k vrtání do okna a dokonale splyne s oknem.
sítě

DVEŘNÍ VÝPLNĚ

Plastové výplně jsou zasklívány do dveřních křídelních rámů. Jako doplňky je možno do výplní dodat klepadlo, poštovní schránky, dveřní kukátka. Výplně mohou být buď plné nebo prosklené dvojskly s meziskelní mřížkou nebo bez mřížky.