Vchodové dveře vyrábíme z profilového systému KBE_System70(HT). Vchodové dveře se nejčastěji vyrábějí v pravoúhlých tvarech, jako jedno- nebo dvoukřídlové, na přání s nadsvětlíkem, postranním pevným dílem nebo jako součást rozměrnějších vstupních stěn apod. Praktiucky je možné vyrobit jakýkoli tvar a rozměr dveří.

Dveřní rám: je robustního provedení a je zpevněn dvojnásobnou ocelovou výztuží
Dveřní křídlo: je rovněž robustního provedení, je opatřený tuhou ocelovou výztuží, která je v rozích vybavena svařitelnými vložkami, dávajícími dveřnímu křídlu po svaření jeho jednotlivých profilů potřebnou tuhost křídla jsou opatřena dveřní garniturou vrchního kování v provedení klika/klika nebo koule/klika, příp. mohou být osazena též ovládacími madly nejrůznějších typů křídla jsou sdružena s rámem speciálními, ve třech směrech seříditelnými závěsy s nosností odpovídající nárokům tak exponovaného a těžkého výrobku, jakým vchodové dveře jsou uzavíracím prvkem vchodových dveří je dveřní zámková rozvora, vybavená střelkou, závorou a několika uzamykacími válečky s protiplechy (u požadavku na zvýšenou bezpečnost mohou být válečky nahrazeny háky, trny nebo jejich kombinací)

vchodové dveře mohou být vybaveny různými speciálními doplňky (např. „elektrickým vrátným“, samozavíračem, stavěčem křídla, panoramatickým dveřním kukátkem, dopisním vhozem apod.)

KBE dveřní systémy umožňují již řadu let vyrábět po technické stránce hodnotné a opticky pohledné dveře a dveřní soupravy. Nabízejí vám všechny přednosti, které nároční stavebníci od dveří očekávají.

  • Hlavní přednosti dveřních profilů 70mm moderní design se zkosenými hranami
  • více stability a odolnosti proti zkrutu díky větším komorám a masivnějším ocelovým výztuhám
  • svařené spojky rohů pro tuhost v kroucení
  • více bezpečnosti díky 13 mm ose pro kování
  • zlepšená tepelná ochrana díky 70 mm stavební hloubce 4-komorového profilového systému s dorazovým těsněním
  • termicky dělený dveřní práh
  • zvýšená životnost